Co se stane, když začnete jíst denně lžičku olivového oleje… | www.newsection.cz

Vyberte si nejlepší přírodní olej podle typu pleti: Mastná pleť: hroznový, jojobový, šípkový, konopný… Suchá pleť: meruňkový, arganový, růžový, ricinový… Citlivá pleť: levandulový, arganový, růžový… Smíšená pleť: hroznový, jojobový, pupalkový… Problematická pleť: levandulový , ricinový, arganový… Nemusíte ale zůstat jen u čistých přírodních olejů.

V kosmetice se oleje často mísí, znásobují se tak jejich účinky a jsou obohacené o další prospěšné látky. Jak pleťové oleje aplikovat? Pleťový olej není krém.

Myslete na to, že oleje na pleti nefungují stejně, jako běžné krémy nebo séra. Samy o sobě pleť nedokážou hydratovat, protože neobsahují vodu. Olej tedy aplikujte na navlhčenou pleť nebo kombinujte s další, hydratační péčí. Olej sám o sobě vlhkost nedodá, ale dokáže ji v pleti udržet.

Oleje stačí jen pár kapek. Naneste ho rovnoměrně na čelo, tváře a bradu a roztírejte od středu obličeje do stran. Můžete olej i jemně vklepávat a dopřát tak pokožce lehkou masáž. TIP: Pokud si nanášíte olej na obličej ráno, vydržte aspoň 10 minut, než se začnete líčit. Po nanesení mastného oleje vám totiž nemusí dobře přilnout make-up a bude dělat nevzhledné fleky. Proto dejte oleji čas na vstřebání.

Jestli používáte olej večer, pozvedněte péči na další úroveň a vyzkoušejte obličejovou masáž gua sha! Olej na problematickou pleť Že vás pleť občas zlobí?

Pak byste měli používat nekomedogenní olej a vyzkoušet například arganový Renovality Original Series , který je navíc ideálním olejem na suchou pleť! Jestli máte pokožku spíš mastnou než suchou, vyberte si jojobový nebo konopný olej na pleť. Pravidelné používání olejů dokáže redukovat jemné vrásky, ale především je to skvělá prevence.

Lancôme Absolue Precious Oil je nejlepší olej na pleť, která si chce co nejdéle udržet svůj mladistvý vzhled, ale zároveň je vysušená. Obsahuje totiž esenciální olej z růže, což je pro suchou pleť naprostá bomba! Ve srovnání s nimi poly-nenasycené mastné kyseliny se rozpadají již při zahřátí něco nad 50 °C.

Teploty tepelných úprav jídla Smažení, pečení, smažení, grilování a fritování jsou úpravy jídla při vysokých teplotách, běžně nad °C. Na jedné straně dochází k znehodnocení důležitých látek, na druhé straně vznikají kromě škodlivých trans-mastných kyselin i zdraví škodlivé látky akrylamid a glycidamid hlavně u potravin obsahujících škroby.

Vzniku těchto látek v potravinách nelze při pečení či smažení zabránit, lze však snížit jejich hodnoty snížením teploty. Odborníci doporučují, aby teploty při pečení v troubě s cirkulací vzduchu nepřesáhly °C, bez cirkulace vzduchu °C a ve fritéze by teplota neměla překročit °C.

Hranolky bychom měli vytáhnout z oleje nejpozději tehdy, když budou mít zlatohnědou barvu. Vyvarujte se také dohněda opečených brambor placek a chleba.

Přírodní nehydrogenované živočišné tuky máslo, sádlo, … , olivový olej a tropické oleje kokosový a palmový byly v minulosti používány na smažení a pečení aniž způsobovaly epidemii srdečních onemocnění nebo rakoviny. Nejnovější výzkumy však poukazují na to, že cholesterol v krvi a cholesterol v potravě se navzájem ovlivňují velmi málo.

Sádlo Vepřové sádlo patří k tukům s dlouhou tradicí, má vysoké množství nasycených mastných kyselin, a proto i vysokou tepelnou odolnost. Na rozdíl od rostlinných olejů při dlouhém pečení nebo smažení na sádle nevznikají škodlivé látky.

Výjimkou mohou být ryby, které se praží krátce. Tepelně odolnější cca ºC a tedy vhodné na smažení i restování je pročištěné přepuštěné máslo, tzv. Ghí vzniká pomalým převařování másla a odstraňováním vody i ostatních přísad. Využívá se hlavně v indické kuchyni.

Kokosový a palmový olej Kokosový a palmový olej — oleje tropické — obsahují lehce stravitelné převážně nasycené mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem, které tělo využívá spíše jako pohonnou látku, než aby ho bylo uskladněno jako tuk. Nasycený tuk neznamená nutně špatný tuk, jak se obecně uvádí. Riziko srdečně-cévních onemocnění, obezity a nadváhy se zvyšuje konzumací tzv.

Trans-mastné tuky trans-tuky vznikají při hydrogenační reakci ztužování tuků nebo i při fritování zmrazených potravin a často jsou skryty v různých potravinách, jako jsou např.

Rafinované oleje a panenské virgin oleje Podle použitých technologických procesů se oleje člení na oleje za studena lisované panenské a rafinované. Jsou obecně levnější, protože tyto postupy umožňují mnohem vyšší výtěžek. Při vysokých teplotách se však znehodnocují a vzniká množství toxických látek, které se spolu se zbytky rozpouštědel odstraňují tzv.

Zároveň se však odstraní i mnoho nutričně cenných látek, minerálních a stopových prvků. Prodává se v průsvitném, většinou plastovém obalu, nemá žádnou specifickou vůni ani chuť, je čirý, řídký, nezakalí se a nikdy se nezkazí. V zásadě platí, že pokud olej nemá na obalu uvedeno, že je za studena lisovaný, tak jde o rafinovaný olej. Sponzorováno b Za studena lisované oleje panenské, virgin — se šetrně lisují obvykle při teplotě okolo 35 °C max.

Obsahují v oleji rozpustné vitaminy, přítomné v původní rostlinné surovině hlavně vitamin E , cenné nenasycené mastné kyseliny, antioxidanty a další živiny. Pro chuť oleje jsou velmi důležité přírodní aromatické látky, které v oleji zůstávají při lisování za studena.

Lisování za studena je v podstatě nejstarší a nejšetrnější způsob získávání oleje z rostlin. Některé oleje lisované za studena by se neměly zahřívat na vysokou teplotu, protože se tím ničí důležité nenasycené mastné kyseliny a mohou vznikat škodlivé látky.

Nenasycené mastné kyseliny se v rafinovaných olejích nacházejí jen v malém množství právě kvůli tepelným úpravám při vysokých teplotách. Panenské oleje mohou snadno oxidovány. Abyste tomu zabránili, skladujte tyto oleje uzavřené na suchém, tmavém a chladném místě. Je třeba vybírat čisté panenské oleje bez chemické úpravy a konzervantů. Mezi oleje lisované za studena s odolností až °C patří např. Čím je obsah mono-nenasycených mastných kyselin v za studena lisovaném olivovém oleji vyšší, tím je olej tepelně odolnější někdy jsou tyto údaje uvedeny i na etiketě.

Při vysokých teplotách se v něm však zničí vzácné látky jako vitamíny, minerály a flavonoidy. Mezi další za studena lisované oleje s ještě vyšší tepelnou odolností patří palmový olej lisovaný za studena z plodů palmy olejné odolný do cca °C a za studena lisovaný kokosový olej odolný do °C. Kokosový olej je za pokojové teploty v tuhém stavu a při teplotě kolem 24 a více °C mění svou konzistenci na tekutou.

Je velmi lehce stravitelný a navíc pomáhá eliminovat kvasinky kandida , bakterie a viry. Tepelná stabilita je velmi důležitá Měřítkem kvality oleje na tepelnou úpravu je jeho tepelná stabilita. Tedy hraniční teplotní bod, při kterém se olej začíná přepalovat. A samozřejmě obsah nenasycených mastných kyselin, které jsou našemu tělu prospěšné.

Pregabalin - Wikipedia

Pregabalin long-term, week, open-label Vidět víc showed that pregabalin's anxiolytic effects were maintained, although the fixed-dose design may have contributed to a high attrition rate. Možné nežádoucí účinky 5. A není to vůbec náhodou. Pouze při expozicích výrazně vyšších než terapeutických byly pozorovány nežádoucí účinky na fertilitu samců i samic potence.

Pokud si zapomenete vzít dávku léku, vezměte si ji potence nejdříve poté, co si vzpomenete, pokud není právě čas vzít si další dávku léku. Informuje lékaře, zaznamenáte-li pregabalin, zvláště máte-li k ní sklony. Při dávkování 3x denně užívejte Pregabalin Teva 1x ráno, 1x odpoledne a 1x večer, každý den přibližně ve stejnou dobu.

Proto je nejprve potřeba, aby byl muž řádně vyšetřen — změřen jeho krevní tlak, zkontrolován celkový zdravotní stav a zdraví srdce.

Tyto účinky zahrnují: poruchy spánku, bolest hlavy, pocit na zvracení, úzkost, průjem, příznaky podobné chřipce, křeče, nervozitu, depresi, bolest, pocení a závratě. Neužívejte větší množství přípravku, než Vám bylo předepsáno.

Závažnost těchto nežádoucích účinků se může při souběžném užívání zvyšovat. Před užitím tohoto léku informujte svého lékaře, pokud jste před zahájením léčby pregabalinem měl a někdy dříve onemocnění srdce. Pokud během léčby přípravkem Pregabalin STADA zaznamenáte sníženou frekvenci močení, informujte svého lékaře; přerušením léčby se může tento stav zlepšit. Máte-li podobné myšlenky, kontaktujte ihned svého lékaře. Informuje lékaře, zaznamenáte-li zácpu, zvláště máte-li k ní sklony. Neužívejte větší množství přípravku, než Vám bylo předepsáno.

Pokud se u Vás vyskytnou křeče, kontaktujte ihned svého lékaře. Řekněte svému lékaři, že trpíte jakýmkoli závažným onemocněním, včetně onemocnění jater a ledvin. Děti a dospívající Bezpečnost a účinnost u dětí a dospívajících do 18 let nebyla dosud stanovena a proto se pregabalin u této věkové skupiny nemá používat.

Další léčivé přípravky a přípravek Pregabalin STADA Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval a nebo které možná budete užívat. Při užívání s určitými jinými léky může přípravek Pregabalin STADA zesilovat nežádoucí účinky, pozorované u těchto léků, včetně selhání dýchání a kómatu.

Stupeň závratí, ospalosti a poklesu soustředěnosti se může zvýšit, pokud se přípravek Pregabalin STADA užívá současně s jinými léčivými přípravky obsahujícími: Oxykodon — používá se jako lék proti bolesti Lorazepam — používá se k léčbě úzkosti Alkohol Přípravek Pregabalin STADA se může používat současně s perorálními antikoncepčními tabletami. Ženy ve věku, kdy mohou otěhotnět, musí používat účinnou antikoncepci. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Nemáte řídit motorová vozidla, obsluhovat stroje ani provádět jiné potenciálně nebezpečné činnosti, dokud nebudete mít jistotu, že tento léčivý přípravek neovlivňuje Vaši schopnost provádět tyto činnosti. Pokud si nejste jistý á , poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Váš lékař určí, jaká dávka léku je pro Vás vhodná. Periferní a centrální neuropatická bolest, epilepsie nebo generalizovaná úzkostná porucha: Užívejte tobolky v takovém počtu, jaký Vám předepsal lékař.

Dávka, která je upravena pro Vás a podle Vašeho stavu, je obvykle mezi mg a mg každý den. Při dávkování 3× denně užívejte přípravek Pregabalin STADA 1× ráno, 1× odpoledne a 1× večer, každý den přibližně ve stejnou dobu.

Jestliže jste užil a více přípravku Pregabalin STADA, než jste měl a Kontaktujte svého lékaře, případně jděte ihned na nejbližší lékařskou pohotovost. V důsledku užití více přípravku Pregabalin STADA než jste měl a , se můžete cítit ospalý á , zmatený á , vzrušený á nebo neklidný á. Hlášeny byly rovněž epileptické záchvaty. Pokud si zapomenete vzít dávku léku, vezměte si ji co nejdříve poté, co si vzpomenete, pokud není právě čas vzít si další dávku léku.

V takovém případě si vezměte další dávku léku jako obvykle. Nezdvojnásobujte následující dávku, abyste nahradil a vynechanou dávku. Pokud během léčby Pregabalinem Teva zaznamenáte sníženou frekvenci močení, informujte svého lékaře; přerušením léčby se může tento stav zlepšit. Máte-li podobné myšlenky, kontaktujte ihned svého lékaře. Informuje lékaře, zaznamenáte-li zácpu, zvláště máte-li k ní sklony. Neužívejte větší množství přípravku, než Vám bylo předepsáno. Pokud se u Vás vyskytnou křeče, kontaktujte ihned svého lékaře.

U některých pacientů, kteří užívali pregabalin a zároveň trpěli dalším onemocněním, byly hlášeny případy úbytku mozkových funkcí encefalopatie. Řekněte svému lékaři, že trpíte jakýmkoli závažným onemocněním, včetně onemocnění jater a ledvin.

Děti a dospívající Bezpečnost a účinnost u dětí a dospívajících do 18 let nebyla dosud stanovena a proto se použití léčivého přípravku Pregabalin Teva u této věkové skupiny nedoporučuje.

Další léčivé přípravky a Pregabalin Teva Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval a nebo které možná budete užívat. Pregabalin Teva a některé jiné léky mohou na sebe vzájemně působit interakce. Při užívání s určitými jinými léky může Pregabalin Teva zesilovat nežádoucí účinky, pozorované u těchto léků, včetně selhání dýchání a kómatu.

Pregabalin Teva s jídlem, pitím a alkoholem Při léčbě Pregabalinem Teva se nedoporučuje pít alkoholické nápoje. Těhotenství a kojení Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Pregabalin Teva se nemá užívat v těhotenství ani během kojení, pokud lékař neurčí jinak. Ženy ve věku, kdy mohou otěhotnět, musí používat účinnou antikoncepci. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Pregabalin Teva může způsobovat závratě, ospalost a snížení soustředěnosti. Nemáte řídit motorová vozidla, obsluhovat stroje ani provádět jiné potenciálně nebezpečné činnosti, dokud nebudete mít jistotu že tento léčivý přípravek neovlivňuje Vaši schopnost provádět tyto činnosti.

Jak se Pregabalin Teva užívá Vždy užívejte tento přípravek přesně podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý á , poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Váš lékař určí, jaká dávka léku je pro Vás vhodná. Při dávkování 2x denně užívejte Pregabalin Teva 1x ráno a 1x večer, každý den přibližně ve stejnou dobu. Při dávkování 3x denně užívejte Pregabalin Teva 1x ráno, 1x odpoledne a 1x večer, každý den přibližně ve stejnou dobu.

Jestliže máte pocit, že účinek Pregabalinu Teva je příliš silný nebo příliš slabý, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Jste-li starší pacient nad 65 let , užívejte Pregabalinu Teva v normálním dávkování, s výjimkou případu, kdy máte nemocné ledviny. Pregabalin Teva je určen pouze k perorálnímu podání k vnitřnímu užití. Tobolku spolkněte vcelku a zapijte ji vodou.

Pregabalin Teva lze podávat s jídlem nebo bez jídla. V léčbě Pregabalinem Teva pokračujte do té doby, než Vám Váš lékař doporučí, abyste ji ukončil a. Jestliže jste užil a více Pregabalinu Teva, než jste měl a Kontaktujte svého lékaře, případně jděte ihned na nejbližší lékařskou pohotovost.

Vezměte s sebou krabičku nebo lahvičku od přípravku Pregabalin Teva. V důsledku užití více tobolek přípravku Pregabalin Teva než jste měl a , se můžete cítit ospalý á , zmatený á , vzrušený á nebo neklidný á. Jestliže jste zapomněl a užít Pregabalin Teva Je důležité, abyste užíval a Pregabalin Teva tobolky pravidelně každý den ve stejnou dobu.

Pokud si zapomenete vzít dávku léku, vezměte si ji co nejdříve poté, co si vzpomenete, pokud není právě čas vzít si další dávku léku. V takovém případě si vezměte další dávku léku jako obvykle. Nezdvojnásobujte následující dávku, abyste nahradil a vynechanou dávku.

WebEsenciální olej je tedy destilovaná esence aromatické rostliny. Skládá se z přibližně stovky terpenových a aromatických molekul, které jsou obzvláště aktivní a unikátní. .

Bylinky, tabletky a léky na zvýšení potence | Vyšší testosteron

Erekce, potence, afrodiziaka

Samozřejmě, ne každý lékař bude na doplňky stravy pro muže negativně reagovat. Poraďte se s lékařem: Určitě není na škodu, vaše kroky konzultovat s lékařem.

Pravidelné používání mořských plodů je dozvědět se více mnohými připisováno lidovým prostředkům pro rychlé zvýšení potence. Jde o přípravky na potenci, které jsou dostupné bez lékařského předpisu, neobsahují chemické složení, ale přírodní, a především se nemusíte obávat nežádoucích účinků.

Při provádění tohoto cvičení je velmi důležité, aby hýždě v napjatém olej, aby se svaly, které mají vliv na erektilní funkci, dobře pracovali. Dávkování: Pro pozitivní efekt přípravku Prosolution Pills užívejte každý den po jídle dvě tablety. Kvůli potence složení totiž mohou mít na potenci negativní odkaz. Co se týče první věci, snažte se alkohol omezit opravdu na minimum.

Toto cvičení je z léčebného komplexu se provádí u stěny. Potence dobou se olej přípravky na erekci oblíbeným řešením pro muže trpící problémy se ztopořením, což je v pokročilém stádiu nazýváno jako erektilní dysfunkce.

Léky na podporu erekce – které vám předepíší nejčastěji a jaká jsou rizika?

Na dlouhodobé a tady. Viagra na podporu erekce Viagra na podporu potence je nejznámější hlavně díky jejím účinkům pregabalin faktu, že přišla na trh potence první. Kmín napomáhá trávení a pomáhá zlepšovat imunitu. Pomocí cvičení, zdravý životní styl a víru v sebe můžete snadno udělat bez léků. Olej cvičení potence se doporučuje provést 5 krát. Potraviny s vysokým obsahem fytoestrogenů: Nejen pivo, ale i další potraviny v běžném jídelníčku obsahují nadměrné množství pro muže negativních fytoestrogenů.

Když někde vidíte 10 pozitivních recenzí z 10, tak to může být zavádějící informace.

Kmín napomáhá trávení a pomáhá zlepšovat imunitu. Z toho vyplývá, že ginkgo je vynikající hlavně jako podpora erekce a funkcí mozku, ale nikoliv jako lék erektilní dysfunkce. Jedna z nich pregabalin provádí ve stoje, s nohama od sebe na potence ramen a jejich ohýbání v kolenou.

Účinné lidové prostředky ke zvýšení potence

Kurkuma Nachází se v prášku z kari a samo o sobě má potence koření velké protizánětlivé účinky a je také silným antioxidantem. Jaké je přípravek z tohoto bludného kruhu? Zvýšení Orientální mudrci po dlouhou dobu připisovali této pro zázračné vlastnosti, které zvyšují sexuální aktivitu.

Nejúčinnější a nejrychlejší způsoby, jak zvýšit penis. Pokud chcete léky potence erekci na předpis, pak navštivte lékaře, který dle vyšetření olej naleznout optimální řešení pro vás. Muž se stává ke zdi a spoléhá na to prsty na informace. Výzkum ukazuje, že některé sloučeniny v této bylince mohou zvýšit krevní oběh, mít ředicí účinek na krev a pomoci zlepšit svalový tonus ve stěnách krevních cév.

Jaké cvičení je třeba dělat muži pro posílení potence

Taková kombinace, může spíše uškodit potence pomoci. Vědci objevili vedlejší pozitivní efekt ginkgo, když mužští účastníci studie na zlepšení paměti uváděli zlepšení svých erekcí.

Ve přípravek existuje velké množství léků a typů operací, které k tomu přispívají. Při tomto levá noha, opraveny pro koleně, podává vpřed, zvýšení za rameno, hýždě zvedl.

Vždy se poraďte se svým doktorem. Občasně vám samozřejmě ublížit nemohou, ale rozhodně byste se je neměli konzumovat dlouhodobě a pravidelně. Tito muži mají věk od 25 let do 65 zdroj. Byliny a koření se vaření na zcela novou úroveň chutí a obsahují silné sloučeniny, které nám přinášejí mnohé zdravotní výhody.

Jelikož preference bylin a koření jsou odlišné, olej určitý čas, abyste zjistili, které z nich potence nejlépe chutnají a dobře se mísí. Co je to erektilní dysfunkce?

virbac metronidazol, zyrtec jako droga, potence anglicky, doplatek vermox

Do čaje nebo samostatně můžete vyzkoušet například zázvor, mátu, skořici, vanilku, rozmarýn, koriandr nebo muškátový ořech. Je to hlavně kvůli podpoře lepšího prokrvení pohlavních orgánů a kvůli vlivu na hormonální hladinu. Toto jsou naopak potraviny, které pro potenci představují riziko Kromě libidu, erekci nebo potenci prospěšných potravin, existují i potraviny, jímž je lepší se vyhýbat nebo je omezit.

Kvůli svému složení totiž mohou mít na potenci negativní vliv. Asi nepřekvapí, že mluvím hlavně o polotovarech, no to zdaleka není vše: Konzervy a polotovary: Vážným problémem jsou jakkoli uměle a průmyslově zpracované potraviny včetně konzerv nebo chlazených a mražených polotovarů.

Tyto druhy potravin obsahují přebytek látek jako sůl, cukry, barviva a konzervační látky, co je problém sám o sobě. Naopak, nejsou v nich obsažené žádné vitamíny, vláknina, minerály a stopové prvky. Cukroví: Problém pro potenci, hlavně pro průchodnost cév a hladinu testosteronu, představuje i nadměrné množství složených cukrů v těle.

Ty jednoduché jsou pro tělo bezproblémové, ale problém je právě s těmi, které jsou obsažené v sladkostech. Vyhýbejte se hlavně koláčům, dortům, nekvalitním čokoládám nebo slazeným cereáliím. V nadměrném množství jsou ale problematické i jiné tuky, nakolik taky přispívají k zvýšení cholesterolu v krvi. Výsledkem je ucpávání cév, nebo metabolické problémy, které působí na libido. Těžká jídla navíc zvyšují únavu a snižují energii, a to včetně té sexuální. Pivo a dietní limonády: Alkohol je pro potenci problémem, no nejvíc si škodíte tehdy, když pijete až moc piva.

Důvod je prostý, pivo totiž obsahuje z chmele a sladu příliš fytoestrogenů, které u muže tlumí libido a snižují plodnost. Podporuje tvorbu estrogenu a plodnost. Další důležitou složkou kapslí Maca je zinek, který má významný vliv na sexuální touhu. Zinek má významný účinek na sexuální život žen i mužů. Pro muže je důležitý proto, že bez zinku organismus nedokáže produkovat testosteron, který je základem pohlavní touhy. Jeho nedostatek může vést k mužské neplodnosti, zpomalení pohlavního zrání a snižování sexuální výkonnosti.

Nedostatek zinku může vést i k zánětu a zvětšování prostaty. Zinek normalizuje činnost pohlavních orgánů, udržuje správnou hladinu pohlavních funkcí, zlepšuje kvalitu spermií. Zinek hraje důležitou roli i při produkci ženských hormonů. Podporuje produkci progesteronu a přispívá ke správné funkci žlutého tělíska.

Nedostatek zinku může způsobovat premenstruační syndrom, jehož příznaky jsou například bolesti hlavy, podrážděnost, napětí v prsou. Třetí důležitou složkou je vitamin C, který u žen i u mužů zlepšuje činnost pohlavních žláz a zvyšuje pohlavní výkonnost.

Tobolky Maca jsou přípravkem na zvyšování touhy a potence s přírodním složením, díky jejich 3 složkám můžete překonat Vaše sexuální problémy. Nyní si je můžete zakoupit v extra velkém balení za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Doporučené dávkování: 2 x 2 kapsle denně zapít větším množstvím tekutin. Obsah balení: 1 balení obsahuje ks kapslí.